text

Ortopedik Rehabilitasyon

Kas ve iskelet sistemi rahatsızlıklarının tedavisi ve işlevlerin geri kazanımı uygulamaları

Sporcu Sakatlıkları

Sakatlıkların en hızlı ve en yüksek performansla sahaya dönecek şekilde tedavi etmek, tekrar etme ihtimalini en aza düşürme tedavileri.

Potansiyelinizi ortaya çıkartın. Sağlıklı yaşama merhaba deyin.

Nörolojik, nöroşirujikal, ortopedik, romatolojik, kas veya iskelet sistemini ilgilendiren bir hastalığa sahip olan bireylerin hareket kabiliyetlerinin iyileştirilmesinde, ağrının azaltılmasında yardımcı oluyor ve hızlıca normal yaşamlarına dönmelerini amaçlıyoruz.

Fizik Tedaviye Neden İhtiyaç Duyarız ?

Fizyoterapi, Dünya Fizik Tedavi Konfederasyonu’na göre bireylerin yaşam süreleri boyunca maksimum hareket kabiliyetlerini korumak, geliştirmek ve yenilemekten sorumlu sağlık bilim alanı olarak tanımlanmaktadır. İnsanların kuvvet, hareket ve genel iyilik hallerinin korunması, maksimum hale getirilmesi ya da yenilenmesinde yardımcı olan bir sağlık bilimidir. Fizyoterapi ve fiziksel terapi aynı anlama gelen kelimelerdir. Fiziksel yöntemler kullanılarak hareket kabiliyetini iyileştirmek, düzeltmek amaçlanmaktadır.

Kas, iskelet ve sinir sisteminin bir çok hastalığında kullanılan fizyoterapi ve rehabilitasyon sağlık bilimleri alanının en vazgeçilmez tedavi yöntemlerinden biridir.

Fizyoterapiye ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1. BODRUM KAT